معرفی آزمایشگاه مفید

آزمایشگاه مفید که یکی از قدیمی ترین آزمایشگاههای شهر ری است در سال 1396 با تمرکز بر ارائه نتایج باکیفیت به مکان کنونی جابجا شد.
مدیریت آمایشگاه پس از انتقال آن به مکان جدید با بکارگیری کادری مجرب و همکاری با مشاوران کیفیت با سابقه و خوشنام تمام تلاش خود را وقف بهبود کیفیت در نتایج، سرعت در جوابدهی و رفاه حال مشتریان نموده است.
آزمایشگاه مفید در حال حاضر با ارایه کلیه آزمایش های تخصصی و فوق تخصصی در خدمت همشهریان محترم می باشد.

معرفی برخی از همکاران ما

آزمایشگاه دنا دارای بخش‌های ژنتیک، پاتولوژی و بالینی بوده و به مدت 14 سال است که مشغول ارائه خدمات تشخیصی به مردم عزیز میهنمان است. این آزمایشگاه، که به دلایل صنفی در سال 1393 از "نیلوفر" به "دنا" تغییر نام داد، از پیشگامان غربالگری سندرم داون در ایران  بوده و تا به حال نتایج بسیار موفقی در پیشگیری از بروز بیماری‌های مادرزادی داشته است. آزمایشگاه دنا همچنین در زمینه‌ غربالگری بیماری‌های متابولیک نوزادان با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین تکنولوژی روز دنیا  فعال بوده و با تمام توان در حال کمک به کاهش اثرات بیماری‌های متابولیک، با تشخیص دقیق و زودهنگام این بیماری‌ها می‌باشد.

آزمایشگاه دنا در سال 1391 با ارائه تست های غیر تهاجمی تشخیص پیش از تولد اختلالات کروموزومی NIPT ، برای اولین بار در ایران، و اخذ مجوز ارسال نمونه از آزمایشگاه مرجع سلامت گامی دیگر در جهت ارتقاء کیفی تست‌های غربالگری دوران بادراری برداشت. و در حال حاضر، پس از رفع تحریم‌ها، مشغول تهیه مقدمات انجام این تست به دست دانشمندان پرتلاش ایرانی است و بزودی اولین آزمایشگاهی در خاورمیانه خواهد بود که قادر به انجام NIPT می‌باشد.

دیگر زمینه‌هایی که آزمایشگاه دنا در آن پیشتاز بوده عبارتند از:

  • ژنوتایپینگ ویروس HPV و سایر بیماری های مقاربتی
  • جوابدهی سریع پاتولوژی با استفاده از تکنیک MARTP
  • درماتوپاتولوژی
  • پانل آزمایش های مربوط به نازایی و IUI
  • پانل آزمایش های بیماری های گوارشی

نظرات مشتریان ما

ممنون از آزمایشگاه خوبتون. خدا خیرتون بده

علی رضایی بیمار